Що таке мотоблок?

МОТОБЛОК

Мотоблок - це сільгосподарська машина, яка зручна та функціональна. Мотокультиватор відрізняється від мотоблока тим, що у нього є гумові колеса, вал відбору потужності, що дає можливість додатково причепити причіп, сінокосарку, помпу і т.д.


Мотоблоки частіше мають коробку передач. Мотоблоки важче ніж мотокультиватори, що серйозно полегшує зусилля в процесі культивації. Мотоблоки здатні обробляти ділянку в 2-3 га, крім того, протягом усього сезону перевозити вантажі, сіно і т.д. У той же час потужні мотокультиватори обробляють до 60 соток.


Мотокультиватор - це також сільськогосподарська машина, яка здатна культивувати грунт. Мотокультиватори з легкістю виконують такі роботи, як: оранка, прополка, підгортання, посадка і викопування різних коренеплодів. І все це за допомогою навісного обладнання. Пропонуємо мотокультиватори і електрокультиватори різних типів. Ці агрегати для роботи на невеличких садових діляноках, і для професійних цілей.


Мотокультиватори, електрокультиватори, мотоблоки – це не просто машини, а відмінні і незамінні помічники. За допомогою маленького сучасного культиватора - пропольщика Ви маєте можливість виконувати прополювання, міжрядкові роботи, відмінно працювати у квітниках. Саме маленька вага сприяє тому, що працювати з ним можуть як літні люди, так і дівчата. Так само є моделі з професійним двигуном. Вони, як привило, використовуються для міжрядкових робіт, на великих площах землі, засаджених різними культурами.

Культиватори середньої маси агрегатуютья навісним обладнанням – це самий популярний клас культиваторів. Ці машини, протягом всього сезону, дозволяють повноцінно обробляти земельні ділянки - від культивації та посадки різних культур, до їх підгортання, прополки і викопування. Середня маса такого рівня мотокультиватора - 50 кг.


Професійні культиватори з активною грунтофрезою, з коробкою передач (зниженої та підвищеної передачею, реверсом і т.д.), легкі моделі без можливості агрегатування навісного обладнання та багато інших моделей різних виробників - це все різні класи мотокультиваторів, список яких можна довго продовжувати.

У нас є різноманітний вибір сільськогосподарських машин, які вас приємно здивують. До вашої уваги пропонуємо мотоблоки кентавр, кентавр 2060Д, кентавр 2061Д, кентавр 2060, кентавр 1070Д, кентавр 2090Д, кентавр 2091Д, кентавр 3040Д, кентавр 3060Б, кентавр 2060, мотокультиватори кентавр, мотоблоки Нева, мотоблоки Зірка, мотоблоки Салют, мотоблоки Фаворит, мотоблоки культиватори, мотокультиватори ROBIX, мотоблоки Zirka 1090, мотоблоки Zirka LX

Назад
(067) 440 85 10 (099) 264 61 77 (044) 360 97 00
Товар Добавлен в Корзину